Cenník

55
APCF.MEMBERSHIP MONTH
Člen APCF má neobmedzený vstup do gymu počas otváracích hodín. Môže sa prihlásiť na skupinový tréning, ktorý je spoplatnený 3 EUR (CrossFit, vzpieranie) a 2 EUR (funkčný tréning) alebo využiť služby osobného trénera (spoplatnené individuálne). Členstvo trvá vždy 1 mesiac a po mesiaci sa automaticky ukončí. Pokiaľ chceš využívať služby len osobného trénera alebo si profesionány/poloprofesionálny športovec a CrossFit máš ako doplnkový šport, kontaktuj nás kvôli dohodnutiu individuálneho programu.
  • ČLENSTVO 1 MESIAC
540
APCF.MEMBERSHIP YEAR
Člen APCF má neobmedzený vstup do gymu počas otváracích hodín. Môže sa prihlásiť na skupinový tréning, ktorý je spoplatnený 3 EUR (CrossFit, vzpieranie) a 2 EUR (funkčný tréning) alebo využiť služby osobného trénera (spoplatnené individuálne). Členstvo trvá 13 mesiacov a následne sa automaticky ukončí. Pokiaľ chceš využívať služby len osobného trénera alebo si profesionány/poloprofesionálny športovec a CrossFit máš ako doplnkový šport, kontaktuj nás kvôli dohodnutiu individuálneho programu.
  • ČLENSTVO 13 MESIACOV
70
10 vstupov
FUNKČNÝ TRÉNING
10 vstupová permanentka s platnosťou 3 mesiace za 70,00 EUR. Permanentka ti umožňuje jednorázové vstupy na funkčné skupinové tréningy pri viacnásobných návštevách gymu.
  • 10x VSTUP
130
20 vstupov
FUNKČNÝ TRÉNING
20 vstupová permanentka s platnosťou 6 mesiacov za 130,00 EUR. Permanentka ti umožňuje jednorázové vstupy na funkčné skupinové tréningy pri viacnásobných návštevách gymu.
  • 20x VSTUP
180
30 vstupov
FUNKČNÝ TRÉNING
30 vstupová permanentka s platnosťou 9 mesiacov za 180,00 EUR. Permanentka ti umožňuje jednorázové vstupy na funkčné skupinové tréningy pri viacnásobných návštevách gymu.
  • 30x VSTUP
100
10 vstupov
PERMANENTKA
10 vstupová permanentka s platnosťou 3 mesiace za 100,00 EUR. Permanentka ti umožňuje jednorázové vstupy na skupinové tréningy CrossFit a vzpieranie pri viacnásobných návštevách gymu.
  • 10x VSTUP
180
20 vstupov
PERMANENTKA
20 vstupová permanentka s platnosťou 6 mesiacov za 180,00 EUR. Permanentka ti umožňuje jednorázové vstupy na skupinové tréningy CrossFit a vzpieranie pri viacnásobných návštevách gymu.
  • 20x VSTUP
240
30 vstupov
PERMANENTKA
30 vstupová permanentka s platnosťou 9 mesiacov za 240,00 EUR. Permanentka ti umožňuje jednorázové vstupy na skupinové tréningy CrossFit a vzpieranie pri viacnásobných návštevách gymu.
  • 30x VSTUP
6
OPEN GYM
Jednorázový vstup do gymu pre skúsených CrossFiterov bez členstva APCF.MEMBERSHIP
15
DROP IN
Jednorázový vstup do gymu na skupinový tréning bez členstva APCF.MEMBERSHIP.
ALPHA PRIME CROSSFIT

ON RAMP KURZ

Kurz pre začiatočníkov v CrossFite.
Kurz obsahuje
- 6 tréningov počas 3 týždňov
- 4 tréningy po skončení kurzu
- tričko Alpha Prime CrossFit
Extra bonus zvýhodnené prvé členské len za 30 EUR/mesiac namiesto 45 EUR/mesiac
ON RAMP CONTENT PIC
99
ON RAMP KURZ