Cenník

55
APCF.MEMBERSHIP MONTH
Člen APCF má neobmedzený vstup do gymu počas otváracích hodín. Môže sa prihlásiť na skupinový tréning, ktorý je spoplatnený 3 EUR (CrossFit, CrossFit Starter, Funkčný tréning, Vzpieranie) a 2 EUR (Woman Power) alebo využiť služby osobného trénera (spoplatnené individuálne). Členstvo trvá 1 mesiac a po mesiaci sa automaticky ukončí. Ak si profesionálny športovec, člen OSSR, policajného, hasičského zboru, záchranár, študent FTVŠ-kontaktuj nás kvôli dodatočnej zľave.
  • ČLENSTVO 1 MESIAC
540
APCF.MEMBERSHIP YEAR
Člen APCF má neobmedzený vstup do gymu počas otváracích hodín. Môže sa prihlásiť na skupinový tréning, ktorý je spoplatnený 3 EUR (CrossFit, CrossFit Starter, Funkčný tréning, Vzpieranie) a 2 EUR (Woman Power) alebo využiť služby osobného trénera (spoplatnené individuálne). Členstvo trvá 13 mesiacov a automaticky sa ukončí. Ak si profesionálny športovec, člen OSSR, policajného, hasičského zboru, záchranár, študent FTVŠ-kontaktuj nás kvôli dodatočnej zľave.
  • ČLENSTVO 13 MESIACOV
70
10 vstupov
PERMANENTKA WOMAN POWER
10 vstupová permanentka s platnosťou 3 mesiace za 70,00 EUR. Permanentka ti umožňuje jednorázové vstupy na Woman Power tréningy pri viacnásobných návštevách Gymu.
  • 10x VSTUP
100
10 vstupov
PERMANENTKA CF, FT,VZPIERANIE
10 vstupová permanentka s platnosťou 3 mesiace za 100,00 EUR. Permanentka ti umožňuje jednorázové vstupy na skupinové tréningy: CrossFit, CrossFit Starter, Funkčné tréningy a Vzpieranie pri viacnásobných návštevách Gymu.
  • 10x VSTUP
50
10 vstupov
PERMANENTKA OPEN GYM
10 vstupová permanentka s platnosťou 3 mesiace za 50,00 EUR. Permanentka ti umožňuje jednorázové vstupy na Open Gym pri viacnásobných návštevách Gymu.
  • 10x VSTUP
6
OPEN GYM
Jednorázový vstup do Gymu.
15
DROP IN
Jednorázový vstup do Gymu na skupinový tréning.
ALPHA PRIME CROSSFIT

ON RAMP KURZ

Kurz pre začiatočníkov v CrossFite.
– 8 lekcií počas 4 týždňov ( pondelok a streda o 19,00 hod. )
– 2 tréningy v skupinách po skončení kurzu
– odporúčame Starter skupinu
– tričko Alpha Prime CrossFit
– NOVINKA: 1.meranie na diagnostickom prístroji InBody ZADARMO
– cena kurzu: 99 EUR
Extra bonus zvýhodnené prvé členské len za 30 EUR/mesiac namiesto 45 EUR/mesiac
ON RAMP CONTENT PIC
99
ON RAMP KURZ